Kategoriler
Türkiye Balon - Uçan balon Organizasyonu firması

Anasayfa

Balon Süsleme

Havai Fişekler

Bize Ulaşın - Form -

Balon Malzemeleri

Türkiye genelinde balon süslemesi , uçan balon gösteri hizmetleri , zeplin kiralama ve zeplin satışı , jumbo balon satışı , baskılı ve baskısız balon satışı yapan web sitemize hoş geldiniz. Firmamız 1988 yılından beri gerçekleştirdiği balon ve gösteri hizmetlerini halen sizlerin desteği ve güveni içerisinde gerçekleştirmeye devam etmektedir.
UÇAN BALONCU   BALONLAR   BALONCULAR   BALON DÖKME   BASKILI BALON  
- BALON SÜSLEMELERİNE ÖRNEKLER -

balon süsleme resimlerine örnekler

 

Uçan Balon bırakma ve uçan balon toplu gönderimine örnek resimler

         

 

 TOPLU UÇAN BALON BIRAKMAYA ÖRNEK ALT VE ÜST RESİMLER .BU TÜR BALON GÖSTERİLERİ BÜYÜK AÇILIŞLAR , BELEDİYE VE MAÇ ETKİNLİKLERİ İLE İNŞAAT YADA PARTİ GÖSTERİLERİNDE KULLANILMAKTADIR.

                         

                      

 ÖNEMLİ BİLGİ ; SİTEMİZDEN YAPACAĞINIZ HER TÜRLÜ ALIŞVERİŞLER TÜM TÜRKİYE İÇİN FİYATLANDIRILMIŞ VE EKİP - EKİPMANLARIMIZ KÖYLERDEN BELDELERE İLÇELERE KADAR BALON SÜSLEMESİ İÇİN GÖNDERİLMEKTEDİR. TÜM TÜRKİYE İÇİN SİTEMİZ ÜZERİNDEN EN UYGUN FİYAT TEKLİFİ ALABİLİRSİNİZ.

                     

baloncu   balon dökme balon bırakma

                BALON UÇURMA VE BALON SÜSLEME İŞLERİNE ÖRNEKLER

          

            

                   

               

             

           

           

             

           

 

balon yağmuru yada balon dökmeye örnek

Helyum gazı ve fly tüp ; Helyum gazı yanıcı olmayan , kişilere zarar vermeyen , havadan hafif bir gaz çeşididir. Balonların ağızları fly tüp üzerindeki bir aparat sayesinde birkaç saniyede dolmaktadır. Dolan gaz balonun kalitesi , hava sıcaklığının yüksek yada düşük olması gibi etkenlere bağlı olarak havada kalma süresi değişebilmektedir. 9 inc balonlardan tutunda zeplin türü gösteri balonlarına kadar helyum gazı ile doldurulan balon havada uzun bir süre askıda kalabilmektedir.     

Sol taraftaki 9 - 10 - 11 - 12 - 18 inc balonlara karşılık gelen 620 ile 1250 arasındaki rakamlar hangi inc teki kaç adet balon şişirebileceğinin yaklaşık sayısını vermektedir. Bu oranlar tahmini rakamlar olup 75 ile 150 arasında daha düşük seyretmektedir. Çünki her balon standart yaklaşık eşit gaz ile doldurulamayabilir. Büyüklük aynı görünmesine rağmen balonun elastik yapısı fazla oranda gaz alabilmektedir. Buda gazın her balonda farklı oranda doldurulmasına sebep olmaktadır.

  

 Helyum gazı farklı ebat ve büyüklüklerde firmamız tarafından satışa sunulmaktadır. Sağ en alt köşedeki resimde fly tüp başındaki aparatlar görülebilmektedir. Fly tüpleri Türkiye nin her bölgesine gönderebilmekteyiz. Ayrıca en ücra köşelerde fly tüp kullanımı için eleman gönderimi yapmaktayız. Firmamızdan güven ile fly tüp temini ve helyum gazı alabilirsiniz.

Baskılı ve baskısız balon ;  Baskılı balon 9 ve üstü inc balonlara çift taraflı tek taraflı , tek renk ve birkaç renk olarak yapılan balon üzerine yapılan reklamcılık çeşlididir. Baskılı balonlar en az 1000 ve katları olarak yapılmaktadır. Baskılı balonlara tutulması için çubuk ve aparat verilmektedir. Baskısız balon ise her renkteki balonların 100 lük paketler halinde satılması demektir. Firmamız Tüm Türkiye genelinde baskılı ve baskısız balon siparişi almakta ve en hızlı şekilde üretim bandından geçirip adresinize kargo ile gönderimi yapmaktadır. Aşağıda baskılı balon ve uçan balon fiyatlandırmalarını görebilirsiniz.

                

Baskısız balon modelleri her renkte olup tek renk 100 lük paketler halinde satılmaktadır.

                

Baskılı balonlar en az 1000 adet olarak yapılmaktadır. Baskılı balonlar tek renk ten 3 renge kadar ve tek taraflı yada çift taraflı olarak yapılabilmektedir. Bu farklar fiyatı etkilemektedir.

Zincir balon süslemesi - balon dekorasyon fiyat bilgisidir.

9 inc ve 12 inc balon dekorasyon fiyat bilgisi ;

10 metre ile 50 metre arasında balon süslemesi dekorasyonu ; 8 ytl

50 metre ile 100 metre arasında balon süslemesi dekoru ; 7 ytl

100 metre ile 200 metre arasında balon süsleme dekorasyon ; 6,5 ytl

200 metre ile 500 metre arasında balon süslemesi dekorasyonu  ; 6 ytl

500 metre ve üstü balon süslemesi dekor işlemleri  ; 5,70 ytl

Alt kısımda zincir balonlara örnekler verilmiştir yinede zincir balon hakkında bilgi sahibi olmanız için 6 adet zincir balon örneği veriyoruz.

zincir balon süslemesi   

BU TARZ SÜSLEMEDEKİ BALONLARA ZİNCİR BALON DENMEKTEDİR.

ZİNCİR UZUN BALON SÜSLEMESİ    ZİNCİR BALON DEKORU

      

Uçan balon fiyatlandırımı ;

10 İLE 100 ARASINDA UÇAN BALON FİYATI ; 4,95 YTL

100 İLE 250 ARASINDA UÇAN BALON FİYATI ; 3,95

250 İLE 500 ARASI UÇAN BALON FİYATI ; 3,75

500 İLE 1000 ARASI UÇAN BALON FİYATI ; 3,65

BASKILI BALON FİYATLARI ;

Baskılı balonlar aşağıdaki ve daha farklı renklerdeki balonların üzerine firma logosu , resim , şirket amplemi ve her türlü şekil yerleştirilebilmektedir. Ayrıca baskılı balon fiyatları 1000 adet balon için verilmektedir. Baskı ve matba ile ilgili olduğu için asgari en az 1000 adet balon siparişi alınmaktadır.

1.ci kalite , kolay patlamayan , 1. ci sınıf baskılı 1 renk üzeri baskılı balon fiyatımız 145 ytl dir

1. ci kalite , kolay patlamayan , 1. ci sınıf baskılı 2 renk ve üzeri baskılı balon fiyatımız 180 ytl dir

1.ci kalite , kolay patlamayan , 1.ci sınıf baskılı çift taraflı baskılı balon fiyatımız ; 195 ytl dir

Balon süslemesi ve balon dekorasyonu ;  Baskısız balonlardan işyeri açılışları , eğlenceler , düğünler , ve her türlü organizasyonlarda balon süsleme işlemleri reklamcılık maliyetleri açısından düşük ve etkileyici olduğu için tercih edilmektedir. Firmamız tüm Türkiye genelinde balon süslemesi ve balon dekoru yapmaktadır. Bizi tercih etmeniz için en geçerli yol ve nedenlerin başında 28 yıllık deneyimi gösterebiliriz.

   

   

        

Balon süsleme fiyatlarımız Türkiye genelinde en uygun fiyattan yapılmaktadır. Firmamızdan balon süsleme fiyatı almadan organizasyon yaptırmayınız. Firmamız yüzde 50 düşük fiyat garantisi vermektedir.

FLY TÜP

     

Fly tüp alt kısımdan hava verilerek 5 ile 15 metre arasındaki balon reklam unsurlarını oluşturmaktadır.

YER BALONLARI - REKLAM BALONLARI

     

Büyük ve etkili reklam yapmak isteyen firmaların reklam unsuru yer balonlarına örnekler

Baloncu.gen.tr Sitesinin amacı ;  Firmamız Ankara Merkezli bir firma olmasına rağmen 28 yıldır tüm Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Firmamız genel hatlar olarak uçan balon , balon imalatı , toptan baskılı balon , baskısız balon satışı yapmaktadır. Her tür boyda zeplin ve jumbo balon temini yapabileceğiniz firmamızdan en uygun fiyattan balon tedariği yapabilirsiniz.

Balon Buketi ve kalp balon siparişi ; Firmamızdan Aşağıda örneklerini gördüğünüz balon buketleri ve kalp balon modellerini temin edebilirsiniz. Balon buketi ve balon demeti modellerimiz aşağıdaki örneklerden daha fazladır.

          

  

Kalp şeklinde balonlar tek renk ve çift renk olabilmektedir. Sevdiklerinizi kalp biçiminde balonlar ile şımartabilirsiniz.

 

Hızlı destek ve anında yanıt almak için aşağıdaki telefon numaralarındanbizi arayabilir yada ilgili telefonlarımız dışında online bize ulaşın linkinden her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

 

     

     

TÜM TÜRKİYE GENELİNDE EKSTRA ÜCRET VE YOL İSTEMEDEN EN UYGUN FİYAT TEKLİFİ YAPARAK BALON SÜSLEME VE BALON İŞLERİNİZİ YAPIYORUZ.

HANGİ İLLERDE ÇALIŞIYORUZ.

ADANA, ADIYAMAN, AĞRI, AFYON, AKSARAY, AMASYA, ANKARA, ANTALYA, ARDAHAN, ARTVİN, AYDIN, BALIKESİR, BARTIN, BATMAN, BAYBURT, BOLU, BURDUR, BURSA, BİLECİK, BİNGÖL, BİTLİS, ÇANAKKALE, ÇANKIRI, ÇORUM, DENİZLİ, DİYARBAKIR, DÜZCE, EDİRNE, ELAZIĞ, ERZURUM, ERZİNCAN, ESKİŞEHİR, GAZİANTEP, GÜMÜŞHANE, GİRESUN, HAKKARİ, HATAY, IĞDIR, KAHRAMANMARAŞ, KARABÜK, KARAMAN, KARS, KASTAMONU, KAYSERİ, KIBRIS, KIRIKKALE, KIRKLARELİ, KIRŞEHİR, KOCAELİ, KONYA, KİLİS, KÜTAHYA, MALATYA, MANİSA, MARDİN, MERSİN, MUĞLA, MUŞ, NEVŞEHİR, NİĞDE, ORDU, OSMANİYE, RİZE, SAKARYA, SAMSUN, SİNOP, SİVAS, SİİRT, TEKİRDAĞ, TOKAT, TRABZON, TUNCELİ, UŞAK, VAN, YALOVA, YOZGAT, İSPARTA, İSTANBUL, İZMİR, İZMİT, ZONGULDAK, ŞANLIURFA, ŞIRNAK,

Bugün tarih olarak ;


Bize Ulaşın

  Online hızlı destek telefonlarımız ; 0-312-3201714       3195868      3191675

 Online cep telefonu destek numaralarımız ; 0 - 505 - 3942932      0 - 544 - 9290835

 Türkiye Genel Merkez Adresimiz ; TALATPAŞA BULVARI 157 C CEBECİ ANKARA